Репортаж

Конкурс «Самовидець» назвав найкращі художні репортажі-2020

05.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Перемогу у конкурсі художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» здобула журналістка Світлана Ославська з репортажем «На муку». Результати конкурсу повідомили під час урочистого нагородження у книгарні «Є», проте цього року онлайн.

Друге місце посіла Христина Коціра з репортажем «Сповідь монаха, який став кілером». Третє – Галя Врублевська з репортажем «Галя, султан і жувальні ведмеді».

 

Цього року на конкурс на тему «Як ми змінюємось» надійшло 89 робіт.

 

Репортажі оцінювали, формували десятку і визначали переможців Андрій Бондар, Олег Криштопа та Марія Титаренко.

 

«Вітаємо переможниць, вітаємо усю десятку фіналісток і авторів та авторок, чиї репортажі отримали спеціальні відзнаки від журі. А також дякуємо усім, хто взяв участь у восьмому Конкурсі художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець»!», – повідомили організатори.

 

Також вони зняли відеоролик, під час якого й оголосили переможниць.

 

 

Оголошенню результатів передував Тиждень переможців на фейсбук-сторінці конкурсу, протягом якого розповідали про авторів, які отримали спеціальні відзнаки й 7 фіналістів. До речі, досить цікавий формат.

 

Переможці отримають винагороди: І місце – 10 000 грн., ІІ місце – 7 000 грн., ІІІ місце – 5 000 грн.

 

Також організатори оголосили тему дев’ятого конкурсу – «Коли ми кохаємо», і зазначили, що очікують небанальних сюжетів, історій, які будуть захоплювати.

 

Раніше журі конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець» назвало десятку цьогорічних фіналістів і лауреатів спеціальних відзнак.

 

Як відомо, минулого року перше місце на конкурсі здобула Віра Курико за репортаж «Чернігівська справа Лук’яненка».