бібліотека

Король Чарльз III засвідчив побратимство бібліотек з Ліверпуля та Одеси 

27.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Король Великої Британії Чарльз III разом з Каміллою, Королевою-консортом, проголосили побратимство Центральної бібліотеки Ліверпуля з Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою імені М. Грушевського. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Його Величність король Чарльз III разом із Королевою-консортом Каміллою підняли жовто-блакитний прапор над меморандумом про партнерство. Король виголосив промову, в якій підкреслив важливу роль бібліотек у сучасному світі.

«Ми неймовірно втішені бути сьогодні тут і приєднатися до святкування побратимства Ліверпульської центральної бібліотеки та Одеської обласної науково універсальної бібліотеки імені М.С. Грушевського. – сказав король Чарльз III. – Я вважаю жахливим те, що понад 300 бібліотек в Україні зазнали руйнувань».

 

Також монарх підкреслив, що «книги та історії людства в них дають можливість розширити наш досвід, знання і найголовніше – поглибити розуміння людяності, що є спільної для всіх».

 

До церемонії онлайн долучились перша леді України Олена Зеленська й міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, наживо були присутні представники Посольства України у Великій Британії, Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та ін.

 

Нагадаємо, Росія пошкодила і зруйнувала понад 550 об’єктів культурної спадщини

 

 

Читайте також: Вдруге з самого початку: як працює Перша мандрівна бібліотека

 

Фото: Бібліотечна країна