Календар подій

Киян запрошують до розмовного клубу з української мови

Кияни та гості столиці зможуть удосконалювати навички спілкування українською мовою в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Перша зустріч клубу українського мовлення відбудеться 14 липня на вулиці Великій Васильківській, 6. Надалі зустрічі будуть проводитись щотижня.

 

«Усі охочі, хто бажають вивчати українську мову самостійно, без допомоги вчителя, можуть долучитись до зустрічей клубу українського мовлення. У процесі тренувань учасники будуть розвивати навички спілкування для того, щоб побороти мовленнєвий бар’єр та страх. Ми маємо підтримувати людей, які виявили бажання спілкуватись українською та допомагати їм поступово вивчати мову. У клубі кияни та гості міста зможуть опанувати нові знання та провести час в україномовному середовищі», – розповіли у комунальному підприємстві «Міський Магазин».

 

Зустрічі модеруватиме Світлана Лукач — кандидатка педагогічних наук та доцентка, яка тривалий час завідувала кафедрою методики мови і літератури та культури української мови у Ніжинському університеті ім. Миколи Гоголя.

 

Для того, щоб долучитись до зустрічі клубу необхідно пройти попередню реєстрацію.

 

У випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники клубу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект