Календар подій

Київська Школа Економіки запрошує на нову магістерську програму з дослідження пам’яті та конфліктів

Київська Школа Економіки запрошує на нову магістерську програму з дослідження пам’яті та конфліктів (Memory and Conflict Studies).

На програмі будуть вивчати основи публічної історії, політику пам’яті, комеморативні практики, вплив медіа на формування наративів про наше минуле та сучасне.

 

«Це особлива програма для сучасної України. Випускники зможуть стати справжніми публічними інтелектуалами, які будуть відстоювати українські наративи в міжнародних дискусіях. Вони будуть вивчати та зберігати культурне та соціальне різноманіття нашої країни, а також шукатимуть шляхи подолання конфліктів в суспільстві. Програма також покликана дослідити вплив нових форм комунікації, соціальних мереж, медіа та індустрії розваг на формування пам’яті, сприйняття минулого та теперішнього», – зазначає ректор KSE Університету Тимофій Брік.

 

Обов’язковими предметами на програмі є соціально-історична антропологія, вивчення травм, історична політика, управління конфліктами, публічна історія (дослідження розповсюдження знань про минуле неакадемічними засобами) тощо. Серед факультативних предметів: медіа та публічна пам’ять, історичний сторітелінг, перформативна історія у популярній культурі, соціальні медіа, аналізу текстів та дискурс-аналіз, візуальні комунікації та візуальна антропологія, дослідження деколонізації в теорії та на практиці тощо.

 

Програма триватиме 2 роки. Вона розрахована на глибоку академічну підготовку студентів та передбачає проведення власного дослідження. Викладання ведеться англійською мовою й орієнтовано на сучасні англомовні наукові джерела. Навчання буде поєднано з реальним науковим дослідженням, яке проводитимуть дослідники університетів Британії, ЄС та США у партнерстві з Київською школою економіки.

 

Деталі вступу за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект