Ліна Костенко

Ліна Костенко завершує роботу над чотирма новими книжками

20.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ліна Костенко дописує три прозові та одну поетичну книжку. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив письменник і видавець Іван Малкович.

 

За його словами, зараз письменниця закінчує роботу над новим художнім твором про еволюцію та деградацію Російської імперії крізь призму українських доль, а також дописує книжку публіцистичних есеїв «За Далем – даль». Також Костенко допрацьовує книжку спогадів. Крім цього, фактично готова книжка її нових поезій.

 

«Останні 10 років Ліна Костенко спілкується зі світом за допомогою інтернету. (До речі, угоди і видавничі документи вона ще й досі заповнює і підписує без окулярів – таке коріння, така генетика…», – додав він.

 

Також Малкович проінформував, що загальний наклад роману письменниці «Записки українського самашедшого» незабаром сягне позначки 200 тис. примірників, не рахуючи 30-40 тис. «піратських» копій.

 

«А загальний наклад останньої книжки вибраних віршів Ліни Костенко «300 поезій» — 123 тисячі примірників (у квітні додасться ще 7 тисяч 19-го перевидання), що є безпрецедентним явищем в сучасній європейській поезії», – зазначив він.

 

Нагадаємо, що 19 березня Ліна Костенко відсвяткувала своє 90-ліття.

 

Спеціально до ювілею письменниці у Нідерландах вийшла її збірка Cipressen branden («Кипариси горять»).

 

Раніше ми повідомляли, що, за даними дослідження Ukrainian Reading and Publishing Data 2018, яке проводило Читомо, серед сучасних вітчизняних письменників українці найбільше знають саме Ліну Костенко.

 

Читайте також нашу добірку цитат Ліни Костенко – Єдиний, хто не втомлюється, – час.