Календар подій

24.05

Київ

14:00 Мистецький арсенал, зал «Сфера», вул. Лаврська, 12

Любко Дереш та Ігор Астапенко презентують свої книжки

Відбудеться презентацію-читання «Метод Сократа» з Любком Дерешем та Ігорем Астапенком.

Ми приготували для вас приємні несподіванки і книжки за найкраще питання під час зустрічі.
Любко Дереш прочитає уривок із нової повісті «Повільно на Північ», яка є продовженням «Поклоніння ящірці». Це спроба зрозуміти Галичину на зламі комуністичного періоду та початків незалежності країни. Галичину-для-себе, фрагментовану і позбавлену австро-угорського міфу. Це роздуми над розпадом і цілісністю особистості в суспільстві, котре вимагає заради загального блага принести в жертву індивідуальне «Я».

 

Дебютний роман Ігоря Астапенка «Чаполоч», наскрізним лейтмотивом якого є екзистенційна криза людини в сучасному світі, оповідає життя самотнього чоловіка, що заблукав у пошуках свого «Я». Головний герой Євген Горко – маргінал, який мешкає в українській провінції. Маргінальність його спричинена важкою психологічною кризою, яка з часом загострюється й переростає в агресію, що вибухає, наче бомба заповільненої дії, після чого – один крок до божевілля або ж до справжнього інсайту… 

 

Під час презентації автори, як і заповідав Сократ, вестимуть діалог про сутність писання, табу в літературі, написане та пережите, зрештою, відповідатимуть на питання читачів й підписуватимуть свої книжки. Дякуємо за те, що ви з нами!

 

Модератор – Інна Корнелюк.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект