Львівський медіафорум

LMF-2023 оголосив фокус-тему й дату проведення

03.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Львівський медіафорум (LMF) оголосив дату проведення у 2023 році, фокус-тему та формат. Про це йдеться на сайті події.

 

ІХ LMF відбудеться 25-27 травня.  Подія збере іноземних та українських медіафахівців, публічних інтелектуалів, дослідників, представників громадського сектору і міжнародних організацій, щоб разом поміркувати над фокус-темою LMF «Після війни чи перед війною. Як цивілізації перемогти хаос?»

 

«Цьогоріч подія відбудеться в змішаному форматі. Ми не продаватимемо квитки, а надсилатимемо індивідуальні запрошення. Частина подій із програми матиме онлайн-трансляції, їх зможуть дивитись усі охочі на сторінках Львівського медіафоруму», — розповіли Читомо організатори події.

 

Концепція ІХ LMF будується навколо історичного минулого, зокрема тих змін, до яких призвела Друга світова війна і які описав Тоні Джадт у ґрунтовній праці «Після війни. Історія Європи від 1945 року», та прогнозування майбутнього зі «сталим миром».

 

«Щоб уможливити сталий мир, українському воїнові мало перемогти російського солдата на полі бою, а українській державі — відновити цілісність її міжнародно визнаних кордонів. — вважає команда LMF. — Важливо ще відправити в небуття жагу російського суспільства до ресентименту, його нав’язливу ідею культурної зверхності, інерційність мислення і моральний релятивізм, що, як Світова черепаха, підтримують небо російського імперіалізму».

 

Більше детальна інформація щодо програми ІХ Львівського медіафоруму з’явиться незабаром на офіційних каналах події.

 

Нагадаємо, Львівський Медіафорум та Google створили посібник для медіа 

 

Читайте також: Обережний оптимізм попри ризики: як живуть українські книгарні під час війни