Підліткова книжка

155₴

Аліс Пантермюллер. Лотта та її «катастрофи»

Пантермюллер А. Лотта та її «катастрофи». Тварини, рятуйтесь! / Аліс Пантермюллер ; Перекладач з німецької І. Андрієнко-Фрідріх ; Ілюстратор Даніела Коль. — Х. : ВД «ШКОЛА», 2018. — 160 с. ISBN 978-966-429-434-5

 

У Лоттиному класі сталося щось абсолютно неймовірне: 5-Б виграв конкурс! тепер учні цього класу мають розмалювати будівельний паркан, та ще й твари- нами під загрозою вимирання. Зрозуміло, що Лотта з Шаєн докладають чималих зусиль. Адже вони не хочуть, щоб зникли панди, тасманійські дияволи і все таке. Лотті спало на думку намалювати черепаху Купу, тому що ця бідолашна тварина живе вдома одна-однісінька. Вона, звісно, старезна й трохи нуднувата, але Лотта все одно не хоче, щоб вона вимерла! Добре, що в зоопарку є ще багато різних тварин, яких можна врятувати… Для дітей середнього шкільного віку.

 

Я по-справжньому перелякалася, коли побачила, яким тваринам загрожує вимирання. Серед них були тигри, носороги, горили з орангутангами та інші. А потім я ПЕРЕЛЯКАЛАСЯ ще більше. Адже я дізналася, що вимирання загрожує навіть черепахам. А ми ж маємо черепаху, Купу. Купа, хоч уже й старезна та нуднувата, але ВИМЕРТИ НЕ ПОВИННА!

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект