міжнародна підтримка

Литовський клуб журналістів передав Україні 33 автомобілі

01.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Литовський клуб журналістів оголосив акцію «Подаруй автомобіль Україні» та передали ЗСУ 33 автівки. Про це повідомляють ЗМІ. 

«Тільки за перший тиждень кампанії нам запропонували стільки машин, що ми відбирали найкращі тринадцять за допомогою членів клубу», – зауважив президент клубу Валдас Валюкявічус.

 

Також Валюкявічус зазначив, що заклик литовців дійшов до фінських ЗМІ, тому до ініціативи долучаються не тільки литовці, але й фіни. 

 

Один з автомобілів мав спеціальне, іменне призначення — на прохання голови НСЖУ Сергія Томіленка йогопередали спеціально для військового підрозділу, яким командує Віктор Ожогін — учасник АТО-ООС, журналіст, який з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів знову пішов на фронт.

Акція діє спільно з організацією Blue/Yellow, яка збирає підтримку Україні з 2014 року, та державною литовською компанією Regitra, що веде автомобільний реєстр країни. Blue/Yellow з’ясовує, які саме автомобілі потрібні українцям, та організовує процес доставки транспорту, а Regitra здійснює пільгову реєстрацію без зборів.

 

Нагадаємо, що сербський письменник Владимир Арсенієвич приїхав в Україну, щоб допомагати під час війни. 

 

Як відомо, акції «Українським дітям – українську книгу» потрібна волонтерська допомога для перевезення книжок. 

 

Джерело: Голос України