Календар подій

Макс Кідрук стане гостем шоу Сергія Мартинюка

Фронтмен гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк запросив на своє шоу «Колос удома» Макса Кідрука.  Музикант поділиться улюбленими книгами, а письменник порадить, що послухати із музики.

З 31 березня два рази на тиждень Сергій Мартинюк стрімитиме на YouTube-каналі «Фіолет», щоб показати своє повсякденне життя, поділитися думками, порадити улюблене кіно, почитати поезію, розповісти про колекцію вінілу, поспівати пісень в акустиці та змотивувати своїх шанувальників використовувати карантин як час для саморозвитку.

 

Гостем шоу 3 квітня Макс Кідрук – письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL». Автор романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів. 

 

Трансляція

 

Сергій Мартинюк — фронтмен однієї з найбільш концертуючих груп країни Фіолет, поет, письменник та організатор фестивалю українського духу Бандершат. З-під його пера вже вийшли роман «Капітан Смуток» і поетична збірка «Реп’яхи», а зовсім скоро Сергій презентуватиме нову книгу «Рок-н-рол».

 

Читайте також: Музика та література: 5 книжок від головного редактора LiRoom

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект