Календар подій

Марія Титаренко

19.11

Київ

19:00 Книгарня Старого Лева, вул. Прорізна, 10

Марія Титаренко проведе воркшоп «Комунікація від нуля»

Ви вмієте комунікувати по-справжньому? Так, аби вас розуміли? А розуміли із пів слова? А без слів? Авторка книжки «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» Марія Титаренко спробує відкрити секрети і парадокси комунікації, якої навчає її донька Маня.

На воркшопі-презентації Марія Титаренко розповість про феномен комунікації від нуля та розгляне низку цікавий кейсів. Відвідувачі матимуть чудову нагоду повправлятися у спілкуванні без вуст, очей і вух. Почути, як співає чайник. Висловитись, поки горить сірник.

 

«Комунікація від нуля. Есеї для Мані» — про комунікацію, але цілком із незвичного ракурсу. Порівнюючи спілкування дорослих і дітей (на прикладі своєї доні), авторка робить несподівані відкриття. Зокрема про те, що ми, дорослі, втрачаємо наше дитяче вміння комунікувати по-справжньому: на рівні слів, мовчання, співопису, обіймів, цілунків, запахів тощо. А ще втрачаємо свіжий погляд на себе, на світ і на речі у ньому. Це книжка про відновлення комунікації від нуля, підкріплена цікавими історіями і прикладами відомих спікерів, авторськими знахідками й помилками, а також жартами, грою слів і уяви. Для усіх, хто бажає переосмислити свою комунікацію і повернути втрачене.

 

Марія Титаренко — есеїстка, поетка, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка програми ім. Фулбрайта. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Лавреатка конкурсу Catholic Press Award (2012). Переможниця конкурсу ім. Б.-І. Антонича із поетичною збіркою «IMPASTO» (2010); конкурсу «Новела по-українськи» із новелою «Півгодини Неба» (2013); міжнародного конкурсу есеїв від журналу «Fountain» (2015). Поему «Мости» в англомовному перекладі анімовано на замовлення журналу «Trafika Europe». Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект