соціальні мережі

Маск таки купив Twitter

29.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американський бізнесмен Ілон Маск купив соціальну мережу Twitter. Лист для рекламодавців, у якому йдеться про це, Маск опублікував у своєму Twitter. 

Бізнесмен звільнив виконавчого директора Twitter і  головного фінансового директора. Крім того, звільнений голова відділу з правових питань, політики та безпеки Twitter, та головного юрисконсульта.

 

Маск виконуватиме обов’язки глави Twitter, доки не обере нове керівництво.

 

«Причина, з якої я купую Twitter, полягає в тому, що для майбутньої цивілізації важливо мати спільну цифрову платформу, на якій можна обговорювати широкий спектр думок у здоровій манері, не вдаючись до жорстокості», — написав Маск.

 

Також Маск заявив, що відтепер у соцмережі не можна буде публікувати будь-що без подальших наслідків.

 

Також у Twitter буде рада з модерації контенту.

 

«Twitter сформує раду з модерації контенту за принципом розмаїтості. До початку роботи ради ми не ухвалюватимемо жодних важливих рішень щодо контенту чи відновлення доступу до облікових записів», — зазначив Маск.

 

Twitter — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, дає змогу користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 280 символів, до 2017 року — до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти. Літературний сегмент твіттера породив такий різновид короткотекстової літератури, як твіттература.

 

Нагадаємо, що історія з купівлею Маска Twitter розпочалася ще у квітні. Спершу він заявив, що бажає купити всі акції Twitter, а потім передумав його купувати. 

 

Читайте також: Українські письменники «ретвітнули» Маска з його опитуванням