Макс Кідрук

Українські письменники «ретвітнули» Маска з його опитуванням

05.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські письменники відреагували на твіт американського бізнесмена Ілона Маска з опитуванням про те, чи мають люди в Криму та Донеччині вирішувати, чи є вони частиною росії. Це опитування бізнесмен опублікував у своєму Twitter. 

«Тоді давайте спробуємо так: люди, які живуть на Донбасі та в Криму, мають вирішити, чи вони є частиною Росії чи України. Так чи ні?» – написав він.

 

 

На цю публікацію відреагувала українська письменниця Оксана Забужко. 

 

 

Відреагував і на публікацію український письменник-фантаст Макс Кідрук. 

 

 

Згодом крім цього Макс Кідрук написав: «А якщо серйозно, то це пиздець. Хтось із України, хто має вагу, має достукатися до нього й усе спокійно пояснити. Бо Маск, звісно, ексцентричний вискочка, мрійник і трошки брехун, але до нього дослухаються. Ми зараз тисячами втрачаємо людей з США, які інакше могли б нас підтримати».

 

Також на цей ретвіт публікації Маска зробило українське видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

 

 

Реагують на твіт Маска культурні діячі й у Facebook.

 

 

 

 

Висловив свою думку й письменник Андрій Кокотюха:

 

 

 

 

 

 

 

Раніше до цієї публікації Ілон Маск також написав у соціальній мережі: «Мир між Україною та Росією: Повторні вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН. Росія йде, якщо на те буде воля народу. Крим формально входить до складу Росії, як це було з 1783 року (до помилки Хрущова). Водопостачання Криму забезпечено». 

 

Також у наступному пості Маск заявив, що Україні не перемогти, якщо росія оголосить повну мобілізацію, адже населення рф більше, ніж України у 3 рази, жертви з обох сторін будуть катастрофічні.

 

Нагадаємо, що генеральний директор Tesla Ілон Маск бажає викупити всі акції соціальної мережі Twitter.