благодійність

Медіа «Лірум» потребує фінансової підтримки

17.11.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Медіа про українську культуру «Лірум» потребує фінансової підтримки для продовження свого існування. Про це медіа повідомило на своїй сторінці.

«Лірум пройшов великий шлях, щоб стати класним медіа про українську культуру. За час свого існування ми стали вже своєрідним щоденником, який зберігає історію української музики (а тепер ще й кіно та літератури). І зараз, склалася ситуація у якій ми можемо усе це втратити. Ми дуже хочемо й надалі йти за своєю місією та розвивати українську культуру, але на жаль не зможемо це робити належним чином за відсутності фінансування. Та ми віримо — з підтримкою наших читачів та партнерів ми зможемо пережити цю кризу», — зазначили у медіа.

 

Медіа «Лірум» існує понад 11 років. З 2012 року воно орієнтувалося на музичну сцену України, з 2022 —  стало медіа про українську культуру в цілому. Лірум (до серпня 2022 року — LiRoom) починався як музичний блог про гурти, що виступали в популярних київських клубах, який фінансувався зі стипендій засновників. Проєкт поступово розвивався, набирав аудиторію, запускав ютуб-блог, обʼєднувався з медіа Karabas Live, розширював команду, виходив у офлайн.

 

Нині медіа зіштовхнулося з фінансовими труднощами. Як розповіла керівна операційна директорка Лірум Марія Кравченко, медіа буде змушене переформатувати свою роботу. «У нас більше немає ресурсу на те, щоб робити усе, як і раніше. Ані фінансового, ані людського (бо людям треба гроші). Ми будемо випускати менше новин. Зосередимося на аналітичних текстах, коли буде на це ресурс. Єдине, Зорепад релізів, який так усім полюбився — не покинемо», — повідомила вона.

 

Вона закликала підтримати медіа фінансово чи розповісти про улюблений матеріал.

 

 

Допомогти медіа можна за реквізитами:

 

Детальніше про способи підтримати медіа за посиланням.

 

Читайте також: Музика та література: 5 книжок від головного редактора LiRoom

 

Чільне фото: Оля Закревська/фейсбук-сторінка Марії Кравченко