Лейпцизький книжковий ярмарок

Meridian Czernowitz увосьме представить Україну на Лейпцизькому книжковому ярмарку

13.03.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ  увосьме візьме участь в одній із найбільших літературних подій Німеччини – Лейпцизькому книжковому ярмарку. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.

 

Протягом чотирьох днів фестивалю – із 21 по 24 березня – діятиме стенд «Меридіану»: зал 4, стенд D 402, де всі охочі зможуть ознайомитися з книжками видавництва й дізнатися більше про сучасну українську літературу та Чернівці.

 

 

Окрім стенду, 24 березня о 13:00 на ярмарку (Forum OstSüdOst, зал 4, стенд E501) відбудеться подія за участю директорки «Меридіану» Євгенії Лопати – під назвою «Czernowitz – німецьке минуле, українське теперішнє». Під час заходу доповідачка ознайомить присутніх із тим, як виглядають літературні Чернівці сьогодні, та розкаже про культурні проекти, над якими працює команда «Меридіану».

 

 

«Щорічна участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку – це передусім презентація України на найвагомішій культурній події німецькомовного літературного світу. Ми досі залишаємося єдиним українським стендом ярмарку.

 

За цю можливість хочемо подякувати центру Gedankendach та Оксані Матійчук, які багато років підтримують нашу участь та роблять можливим відкривати Чернівці та Україну тисячам відвідувачів ярмарку», – заявила директорка «Меридіану».

 

Нагадаємо, що минулого року роман Сергія Жадана «Інтернат» переміг на Лейпцизькому книжковому ярмарку в категорії «Найкращий переклад».

 

Читайте також: Книжковий ярмарок у Лeйпцизі: з Україною? Без України?