Microsoft

Microsoft створить новий підрозділ, щоб допомогти видавцям

23.11.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Microsoft оголосила про створення власного видавничого підрозділу, який має скоротити час створення та випуск книжок в інших видавництвах. 

Новий проєкт Microsoft співпрацюватиме з видавцями, щоб зробити процес видання книжок швидшим і ефективнішим. У компанії планують використовувати нових технологій, зокрема штучного інтелекту, для автоматизації редагування, верстки та друку.

 

Названий на честь мікропроцесора Intel, проєкт 8080 Books публікуватиме видання, присвячені технологіям, науці та бізнесу. Видавничий підрозділ має на меті «прискорити видавничий процес, скоротивши проміжок часу між фінальним рукописом і появою книги на ринку».

 

«Технології прискорили темпи розвитку майже всіх галузей, окрім видавничої справи. Ми знаємо, що більш важливі ідеї та аргументи можуть поширюватися швидше, ніж зараз. Чи можуть вони поширюватися занадто швидко? Звичайно, це вже відбувається у великій кількості, але ми прагнемо досягти правильного балансу», — додають в Microsoft.

 

Ініціативу запустили через те, що видавці часто не встигають реагувати на запити читачів. Microsoft пропонує свої технології, щоб розв’язувати ці проблеми.

 

The Guardian зазначає, що першим напрямом стане видання книжок на бізнес-тематику. Представники компанії обіцяють, що це прискорить процес, але не зашкодить якості.

 

«Ми хочемо допомогти видавцям робити книжки швидше й легше, залишаючи авторам час для творчості. Наша мета — зробити книжки доступними для читачів без затримок», — розповіли в Microsoft.

 

Як пише The Guardian, не всі видавці сприйняли новину однаково. Одні бачать у цьому нові можливості, інші — ризик втрати уваги до деталей і творчого підходу.

 

Як повідомлялося, нещодавно Microsoft додала локалізацію 16-ма мовами, у тому числі й українською, до функціоналу ШІ-помічника Copilot.

 

Читайте також: Microsoft Store зняв з продажу електронні книжки та вилучив їх з бібліотек користувачів

 

Джерело: The Guardian

 

Чільне зображення: business2community