Календар подій

Місяць авторських читань 2020 пройде онлайн

Місяць авторських читань 2020 відбудеться у Львові, в Україні, в онлайні — а отже, всюди, де ви захочете почути й побачити сучасну європейську літературу.

Місяць авторських читань у Львові, найбільший транскордонний фестиваль Центрально-Східної Європи, відбудеться у 2020 році з 1 до 31 липня повністю у форматі онлайн. Почесною гостею МАЧ 2020 буде Угорщина, а в домашній лінії цього разу презентують чеських, польських та українських авторів і авторок. Проєкт відбудеться за підтримки Український культурний фонд.

 

«Ми розуміємо: хтось із вас зараз видихнув із розчаруванням. Нам теж був надзвичайно важливий персональний контакт, обійми при зустрічах, знайомства за кулісами, і розмови в кулуарах. Ми шукаємо нові способи залучити вас ближче до фестивальної тусівки навіть в умовах онлайну, наші партнери долучаються, аби поширювати трансляції на своїх платформах — і будемо також вдячні за ваші ідеї і пропозиції!», – зазначають на фейсбук-сторінці події.

 

Насправді, МАЧ «готувався» до онлайну давно — останні два роки організатори транслювали наживо всі події, і кількість переглядів фестивальних відео в десятки разів перевищувала кількість реально присутньої публіки. Для багатьох це була унікальна нагода долучитися до концептуальної й нішевої події не виходячи з дому, і не їдучи до Львова на весь липень.

Програма

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект