Календар подій

Молода і Дитяча «Коронація слова» оголосить переможців

Організатори міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» проведуть онлайн-церемонію нагородження переможців Молодої й Дитячої Коронації.

Подія відбудеться в онлайн-форматі. Трансляція вестиметься з youtube-каналу «Коронації слова».

 

Цьогоріч номінацію розширили. Наразі вона включає три категорії: «Дорослі для дітей», «Діти для дітей», «Діти для дорослих».

 

Мета конкурсу — розширити спектр дитячої літератури, заохотити до письменництва самих дітей та популяризувати читання серед дітей і молоді.

 

Багато творів для дітей (переможців конкурсу) внесено у шкільну та позашкільну програми Міністерством освіти на науки України. Кіно, п’єси, анімаційні фільми й книжки мають великий успіх та відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Найгучніші із них: «Іван Сила», «Світлячки», «Ромео і Жасмин», «Камелія», «Комп і компанія».

 

Подія відбудеться за організаційної підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, у партнерстві із Київським Палацом дітей та юнацтва, під патронатом Міністерства освіти та науки України, за підтримки Департаменту культури, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

 

Деталі церемонії за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект