Календар подій

Музей Еріка Карла презентує плани до 20-ї річниці

Музей мистецтва ілюстрованої книги Еріка Карла готується до проведення шестимісячних ювілейних заходів з нагоди 20-ї річниці.

Події проходитимуть з червня по грудень у США.

 

На виставці Celebrating Collage: 20th Anniversary Celebration, що відкриється 25 червня, представлені 90 колажів від 20 художників. Ідея ретроспективи зародилася одразу на етапах планування ювілейного заходу: «Це був ідеальний спосіб віддати шану Еріку, який, звісно, сам був майстром колагізму, створюючи мистецтво за допомогою паперу протягом 50 років», — зауважила виконавчий директор Олександра Кеннеді.

25 червня — у музеї відбудуться Collier, Crews, Lam, Roth та Zunon. На події відбудуться виступи письменників. Гостей пригощатимуть безкоштовним печивом Very Hungry Caterpillar.

 

Виставка під назвою «Ерік Карл: Дні народження книги» триватиме з 3 вересня по 5 березня 2023 року.

 

29 вересня на 16-му щорічному святі Carle Honors Benefit Gala та аукціоні мистецтв у Нью-Йорку нагородять переможців конкурсу з дитячої літератури.

 

Музей приймає понад 50 000 відвідувачів щороку в Амхерсті, США.

 

Протягом наступних п’яти років музей планує урізноманітнити свою постійну колекцію: «Ми сподіваємося, що ці кроки допоможуть нам, як установі, чесно замислитися над минулим і заохотять створювати більше книжок», – додала Кеннеді.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект