Календар подій

Михайло Назаренко і Світлана Тараторіна подискутують про фантастику як урбаністику

Відбудеться дискусія «У пошуках ідеального міста: фантастика як урбаністика»: Михайло Назаренко – Світлана Тараторіна. Модератор – Євгеній Стасіневич.

«У пошуках ідеального міста: фантастика як урбаністика»: проектуванням міст займаються не лише в реальності – література довший час докладалася до цього, як ніхто. І саме фантастичні історії тут перші серед рівних: про параметри ідеальних – або й цілком собі реалістичних чи навіть нестерпних – міст тамтешні автори думають і пишуть вкрай багато. Чи можна сьогодні резюмувати ці принципові пошуки та пропозиції – і чи залежать вони від місць походження письменників? Про це все погорять Михайло Назаренко, літературознавець із надзвичайними компетенціями, що й сам є автором художньої прози, та Світлана Тараторіна, чий роман про альтернативний Київ початку 20-го століття «Лазарус» ми нещодавно так активно обговорювали.

 

То все ж: потрібні нам кращі міста? І чи може тут хоч чимось зарадити література?

 

Вхід на подію вільний за наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (100 грн. – повний, 50 грн. – пільговий)

 

Реєстрація

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект