Календар подій

Мистецький арсенал запрошує на публічну розмову Ярослава Грицака з Олесею Островською-Лютою

Мистецький арсенал запрошує на публічну розмову Ярослава Грицака з Олесею Островською-Лютою з нагоди виходу книжки «Подолати минуле. Глобальна історія України». Щоб потрапити на розмову варто придбати вхідний квиток на виставку «Футуромарення», яка проходить у Мистецькому Арсеналі.

Розмова відбувається напередодні символічного для — 1 грудня: 30 років тому на Всеукраїнському референдумі Україна підтримала Акт проголошення Незалежності.

 

Книжка «Подолати минуле: глобальна історія України» вийшла друком у видавництві «Портал» і є результатом 15-літньої роботи професора Ярослава Грицака. У ній автор прискіпливо препарує минуле і закликає до співтворення сучасної України. Він намагається зрозуміти сам і дати читачам розуміння, що і чому відбувається з нами тут і тепер, і яким може бути майбутнє країни.

 

Перед розмовою о 17:30 Ярослав Грицак проведе авторську екскурсію виставкою українського авангарду «Футуромарення», де розповість свою візію впливу подій початку ХХ століття на історію України. Потрібно додатково зареєструватися, щоб відвідати цю екскурсію.

 

Після розмови книжку «Подолати минуле» можна буде придбати і підписати у автора.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект