Календар подій

Мистецький арсенал запрошує на Танцювальний перформанс «Футу-рухо-марення»

15 січня о 15:00 у Мистецькому арсеналі відбудеться Танцювальний перформанс «ФУТУ-РУХО-МАРЕННЯ».

Експонати виставки «Футуромарення» оживуть у залах Мистецького арсеналу за допомогою танцюристів(ок), які створять справжню рухову інсталяцію, натхненну роботами виставки.е

 

Глядач не залишиться осторонь — учасники(ці) будуть взаємодіяти й вести мистецьку розмову з відвідувачами за допомогою танцювальних рухів.

 

«ФУТУ-РУХО-МАРЕННЯ» відображає футуристичне захоплення рухом та швидкістю, синтезом танцювального та образотворчого мистецтв. Танцюристи(ки) стануть продовженням виставки, вони самі стануть експонатами та відтворять рух, натхненний ідеями та творчістю авангардистів.

 

О 16:00, після танцювальної рефлексії, відбудеться відеопоказ перформансу «ЕкстерLive» в Лекторії Мистецького арсеналу.

 

EXTER.LIVE ­— це фільмова версія імерсивного перформансу, який був представлений видавництвом «Родовід» 22 жовтня 2021 року в Мистецькому Арсеналі в межах виставкового проєкту «Футуромарення» (за підтримки Українського культурного фонду).

 

Усі танцювальні композиції контекстуалізовані, вписані в простір виставки і пов’язані з авангардними ідеями Олександри Екстер і митців 1910-1930-х років, експонованими в дев’яти залах Мистецького арсеналу.

 

Фільм-перформанс створив режисер, хореограф, лідер танцювального гурту Apache Crew Анатолій Сачівко. Сучасна хореографія ­— Стефанія Нолл.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект