Антарктида

На BookForum презентували фотовиставку про подорож автостопом в Антарктиду

20.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

19 вересня український журналіст та ветеран АТО Андрій Мочурад презентував фотовиставку «Автостопом в Антарктиду». Презентація відбулася в межах 26 BookForum.

 

Подорож Андрія автостопом тривала чотири місяці. За цей час журналіст тільки один раз користувався літаком. Метою його поїздки було розповісти українцям про життя полярників через історії та фотографії.

 

На світлинах, представлених на виставці, зображені пейзажі Антарктиди, працівники станції Академік Вернадський та їх робота.

 

 

«У мене не було цілі доїхати саме автостопом чи встановити рекорд. Моя мандрівка є способом подати інформацію про українських полярників, українську станцію, природу та тваринний світ Антарктиди», — пояснив журналіст.

 

Також фотографії планують показати на виставці у Центрі Шептицького та зробити презентацію у мережі книгарень «Є», де можна буде придбати поштівки із авторськими фотографіями.

 

 

Після цього планується робота над книжкою репортажів та відео про життя українських полярників і пригоди команди під час подорожі.

 

Андрій Мочурад працює в журналістиці 15 років. За цей час він відвідав понад 40 країн і робив матеріали із зон воєнних дій в Іраку, Сирії та Косово. Також Андрій служив добровольцем у батальйоні «Айдар».

 

Читайте також інтерв’ю з письменником та журналістом Маркіяном Прохаськом, який нещодавно повернувся з Антарктиди.