екранізації

На Буковині знімають фільм за романом Мирослава Дочинця

20.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Чернівецькій області розпочалися зйомки екранізації роману Мирослава Дочинця  «Вічник. Сповідь на перевалі духу». Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк на своїй фейсбук-сторінці.

 

Зйомки філософської драми розпочала українська кінокомпанія «Констант Продакшн». Режисером стрічки став Іван Ніколайчук. Над сценарієм працювали Іван Ніколайчук, Анатолій Крим та американець Карлос де Лос Ріос. У головних ролях Олег Мосійчук, Павло Текучев, Ірина Гришак та Роман Мацюта. 

За словами представників знімальної групи, «це не просто розповідь про життєвий шлях незвичайної людини. Це подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?»

 

Роман «Вічник. Сповідь на перевалі духу» розповідає історію представника Карпатської України, який боровся проти всіх, хто приходив завойовувати його землю, поки не потрапив у сталінські табори, де вижив завдяки своїй мудрості, спорідненості з природою та вірі, і допоміг вижити іншим. Події твору розгортаються у різні періоди української історії від 1939 року до кінця 80-х років минулого сторіччя.

 

Мирослав Дочинець — український письменник та журналіст, лавреат Національної премії імені Тараса Шевченка, член Асоціації українських письменників, автор понад 30 книжок.

 

Нагадаємо, що у вересні 2023 року в мережі з’явився трейлер фільму, знятого за романом Стівена Кінга.

 

Читайте також: Альфред Гічкок: саспенс, кіно та книжки

 

Фото: Чернівецька ОДА