втрати війни

На честь загиблого військового і відеографа Романа Жука висадили алею тюльпанів

31.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Мукачеві на вулиці Ужгородській висадили близько 13 тисяч цибулин тюльпанів на честь загиблого військового і відеографа Романа Жука. Про це повідомляють ЗМІ. 

Ініціатором стала дружина Романа – Олена. До акції пам’яті долучилися понад 100 мешканців міста. 

 

«Роман воював під Запоріжжям і звідти робив для мене сюрпризи у вигляді тюльпанів, які надсилав мені через друзів, а також дуже часто надсилав мені фото та відео з квітами тюльпанів і казав: “Це для тебе, кохана”. Тому ця алея тюльпанів для мого коханого, який віддав життя, захищаючи Україну і кожного з нас», – сказала Олена. 

Також жінка додала: «Рома народився 13 серпня і 13 було нашим улюбленим числом. А я народилася 26 жовтня. І він завжди жартував, що 26 — це двічі по тринадцять. Ми з ним дуже любили щось садити, щось прибирати. Любити просто, якщо чесно, змінювати країну на краще. Коли це ти робиш, ти розумієш, що ти залишаєш по собі якийсь більший слід». 

 

Нагадаємо, що Роман Жук загинув у бою з окупантами. До лав Збройних сил України Жук вступив добровольцем після повномасштабного російського наступу.

 

Він також був екоактивістом, одним із засновників волонтерського руху Chysto.de та співвласником сімейного бізнесу POVNA BANKA.

Джерело: Мукачево.нет, Суспільне, Закарпаття онлайн