Календар подій

23.06

Івано-Франківськ

Франківський драмтеатр, фоє

На Франківщині відбудеться фестиваль імені Шекспіра

З 17 по 23 червня в Івано-Франківську відбудеться перший Український Шекспірівський фестиваль.

«Цей фестиваль — не “свято мистецтва” і не “розваги під час війни”. Ми хочемо продемонструвати, що фестиваль може бути інструментом соціально-політичних змін, інструментом публічної дипломатії та платформою для діалогу із демократичним світом», — зазначили організатори.

 

Програма фестивалю складається з двох основних частин. Протягом семи днів буде можливість переглянути 10 шекспірівських вистав від українських й іноземних (з Молдови й Італії) театральних колективів, а також студентські роботи.

 

Також в рамках фестивалю щодня будуть відкриті лекції, презентації, дискусії, круглі столи й майстеркласи від провідних шекспірознавців світу.

 

 

Мета фестивалю — створення міжнародної платформи для розмови зі світом про українську культуру, про європейську ідентичність українців, про російсько-українську війну. Організатори прагнуть, щоб цей фестиваль став частиною Європейської мережі Шекспірівських фестивалів, які існують в різних країнах.

 

«Ми хочемо використати потенціал мистецтва, який багато хто недооцінює сьогодні, як рушійну силу для зміни уявлення про роль і місце України в контексті глобальних процесів. Ми знаємо, що цей шлях — єдиний можливий сьогодні для кожного митця і мисткині, які мають привілей на мирну працю», — вважають організатори. 

 

Квитки на вистави можна придбати за посиланням, а також у касі Франківського драмтеатру.

 

Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект