втрати війни

На фронті загинув медійник Суспільного Херсон Сергій Клименко

15.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У бою з російськими окупантами у Мар’їнці на Донеччині загинув співробітник Суспільного Херсон Сергій Клименко. Про це повідомили на корпоративному сайті Суспільного.

Cергій Клименко багато років працював у технічній службі радіо телерадіокомпанії Херсонщини «Скіфія» (нині — Суспільне Херсон).

 

У вересні 2022 року добровольцем вступив до лав Збройних сил України. У загиблого залишились дружина та двоє дітей.

 

Редакторка Українського Радіо Маргарита Лазник розповіла, що працювала з Сергієм з 2000 року. «Я — ведучою радіоефірів, він — інженером радіомовлення та звукозапису. Разом провели безліч прямих ефірів, записів та годин монтажу. З ним завжди було легко працювати. Під час прямих ефірів, навіть якщо траплялося щось незаплановане — я була впевнена, що впораємося з будь-якою ситуацією. Назавжди Сергій залишиться в пам’яті справжнім професіоналом своєї справи, веселим, добрим, мужнім, завжди привітним та доброзичливим. Не можу повірити, що він більше не з нами! Двоє діток лишилося без батька, дружина без чоловіка, а батьки без сина… Світла пам’ять Герою!», — сказала вона.

 

Як повідомлялося, на фронті загинули черкаський телеоператор Павло Тимошенко та одеський журналіст і письменник Ігор Терьохін.

 

Чільне фото: Суспільне