втрати війни

На фронті загинув одеський журналіст і письменник Ігор Терьохін

30.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На фронті загинув одеський журналіст, письменник та ресторатор Ігор Терьохін.

Терьохін був бійцем 126 бригади ЗСУ. Він став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення, записавшись до лав територіальної оборони.

 

У цивільному житті працював сомельє та винним консультантом. Був представником компанії «Вінфорт». 

 

«Навіть перебуваючи на війні, досі не можеш повірити в деякі смерті, але ця війна продовжується. І вона на кожному кроці, кожної миті когось із нас чи з вас може не стати. Ще одна людина, з якою пов’язує нас спільна діяльність та війна, загинула. Ігор Терьохін, здається, зовсім нещодавно ти розповідав мені про свої плани – і все мало бути добре, а сьогодні тебе немає! Чомусь досі не можу прийняти. Ми закінчимо цю війну, перемогою, заради тих хто загинув і заради тебе, заради тих, кому доводиться страждати! Ми цією війною платимо дуже високу ціну! І маємо здобути перемогу лише», — написав на своїй фейсбук-сторінці військовий Юрій Дьяченко.

 

«Прощавай, моя талановита письменницька дупка. Дякую тобі за вино, Одесу і виноробні в Бордо. Дякую за жарти і розмови про книжки. Дякую просто за те, що ти стався з нами усіма. Світ став пустішим без тебе. Ти винен мені ще кілька листів і збірку оповідань. До зустрічі, друже, на тому кінці», — написала волонтерка й поетка Тата Кеплер.

 

У загиблого залишилася дружина Христина Терьохіна та син.

 

Нагадаємо, унаслідок важкого бойового поранення помер харківський історик та пам’яткознавець Валерій Романовський.

 

Читайте також: Поети, видавці, дисиденти: кого забрав від нас 2022-й

 

Джерело: Думська

 

Чільне фото: фейсбук Ігоря Терьохіна