деколонізація

На Полтавщині планують перейменувати 61 вулицю

28.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На платформі EDEM завершилося голосування за перейменування 3-ї черги вулиць Полтавської громади, які названі на честь російських та радянських письменників, освітян, митців та науковців. Про це повідомило місцеве видання «Полтавщина».

Згідно з результатами голосування, вулиця Лєоніда Бразова у Полтаві стане вулицею Івана Багряного, вулиця Некрасова у селі Бричківка та вулиця Пушкіна у селі Супрунівка — вулицями Василя Стуса, провулок Гаршина у Полтаві називатиметься на честь Михайла Максимовича, а вулиця Ґорького — на честь братів Тютюнників.

 

Окрім того, вулиця Писарєва у Полтаві стане вулицею Драй-Хмари, а провулок Чернишевського — провулком Івана Світличного.

 

Повні результати голосування можна переглянути тут. Загалом у голосуванні за нові назви вулиць 7350 користувачів віддали 11817 голосів. Далі результати голосування мають затвердити на виконкомі та сесії Полтавської міської ради.

 

Нагадаємо, 2022 року у Полтаві пропонували перейменувати вулиці, назви яких мають орфографічні помилки, походять від російських, білоруських та інших топонімів країн ОДКБ або ж названі на честь російських і радянських військових, партизанів, терористів, політиків та історичних подій.

 

Читайте також: На Полтавщині позбулися останнього пам’ятника Пушкіну

 

Чільна світлина: poltava-city.com