Бізнесова книга

140₴

Петті Мак-Корд. Наснага. Побудувати культуру свободи та відповідальності за результат

Наснага. Побудувати культуру свободи та відповідальності за результат / Петті Мак-Корд; Пер. з англ. О. Шевченко. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 176 с. ISBN 978-966-948-098-9

Більшість компаній не вміють наймати на роботу, мотивувати чи створювати ефективну команду. І Петті Мак-Корд має право це стверджувати, адже їй вдалося впровадити унікальну і надзвичайно продуктивну культуру на Netflix, де вона працювала HR-директоркою. Її підхід — це радикальна щирість у висловлюваннях на робочому місці, звільнення без жалю будь-якого працівника, що не підходить під нововиниклі потреби підприємства, і мотивація цікавою роботою, а не бонусами чи обіцянками.
Старі інструменти корпоративного HR — річні звіти продуктивності, політика утримання цінних кадрів і підвищення кваліфікації — часто виявляються колосальною тратою часу та ресурсів. Відкидаючи всі умовності та додаючи гострий гумор, авторка креслить власний шлях створення культури високої продуктивності та прибутковості.
«Наснага» — не книга спогадів про розбудову Netflix. Це — путівник для лідерів усіх рівнів із побудови культури високої продуктивності, здатної витримати швидкі темпи змін у сучасному бізнесі. Netflix може бути найяскравішим прикладом, але всі компанії, від стартапів до корпоративних гігантів, мають уміти пристосовуватися».

Номер стенду: № 128

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект