Календар подій

Національна спілки письменників України проводить конкурс поезій

«Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з редакцією літературно-мистецького часопису «Золота пектораль» готують альманах поетичних творів молодих авторів України.

Заявити про свою творчість і долучитися до кола авторів альманаху має можливість кожен охочий. Для цього необхідно надіслати добірку з семи невеликих за обсягом поезій (бажано, щоб кожен твір не перевищував 20 рядків) на електронну пошту: lira7@ukr.net з поміткою: АЛЬМАНАХ.

 

Твори приймаються до 1 липня 2020 року. Перевага надається авторам, яким ще не виповнилося 40 років. Участь в альманасі безкоштовна. Редактор та упорядник — Юлія Бережко-Камінська. Ініціатор та меценат — Володимир Погорецький.

 

Увага! Твори необхідно оформити у вордівський файл, в якому спочатку потрібно подати інформацію про автора (обсяг — до 700 знаків із пробілами), нижче розмістити поезії, а насамкінець — контактну інформацію — телефон, електронну пошту та посилання на активний профіль у фейсбуці. Контактна інформація — для внутрішнього користування, а не для оприлюднення, а лише для можливості оперативного погодження з автором правок. Окремим файлом необхідно прикріпити фотографію найкращої якості — портрет автора. Він повинен бути чітким, максимального розширення, бажано зробленим на професійній апаратурі. Фотографія має бути підписана прізвищем автора, так само, як і вордівський файл.

 

Тематика поезій — довільна. Рік написання і факт опублікування значення не має. Головне — щоб це була поезія, яку ви вважаєте найсильнішою у своєму творчому доробку.

 

До альманаху увійдуть не всі надіслані роботи, а ті, які пройдуть на конкурсній основі. Про факт отримання листа учасник буде обов’язково поінформований, як і про входження до альманаху. Однак редакція не надає коментарів щодо аналізу всіх творів, які не потраплять до збірки. Твори деструктивного характеру до розгляду не беруться.

 

Читайте також: Поезія в навушниках: 10 поетів, яких можна почути в аудіо зараз

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект