говоримо правильно

Нацкомісія нарешті оприлюднила проект нового українського правопису

15.08.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністерство освіти та науки винесло на громадське обговорення проект нової редакції Українського правопису. Документ оприлюднений на сайті Міністерства освіти та науки.

 

«Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя. Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення”, – йдеться у повідомленні на сайті МОН.

 

Проект правопису налічує 216 сторінок.

 

Читайте також: Під кутом 180°, або українська мова з погляду австрійського філолога

Правописна комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

 

Зауваження та пропозиції до проекту нової редакції Українського правопису можна надсилати до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису larisa_shevchenko@ukr.net.

 

Як повідомлялось, 9 листопада у Румунії відзначатимуть День української мови.

 

Вас зацікавить: 11 видань з української мови