Бізнесова книга

Йона Берґер. Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку

Йона Берґер. Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку / Йона Берґер ; Анна Іванченко. — Київ : Наш формат, 2018. — 240 с. ISBN 978-617-7552-22-1

 

Що є основою наших рішень? Безумовно, наші індивідуальні вибір, досвід і смаки. Та є ще один потужний прихований чинник, який не варто недооцінювати, — соціальний вплив. Професор маркетингу Йона Берґер присвятив 15 років вивченню цього феномена й дійшов висновку: ця невидима сила є основою кожного нашого рішення — від повсякденних  покупок, до роботи та сімейного життя.

Йона Берґер — професор маркетингу Вортонської школи бізнесу при Пенсильванському університеті. Брав участь у рекламних кампаніях Google, General Motors, Facebook, Unilever, Estée Lauder, Microsoft та інших. За версією Американської асоціації маркетологів, Берґер входить до п’ятірки найпродуктивніших дослідників маркетингу у США. Автор книжки «Заразливий. Психологія вірусного маркетингу» («Наш формат», 2015 рік).

 

Більшості людей подобається подобатись. Ми хочемо, щоб нас приймали в товариство чи хоча б не виключали з нього. Якщо й не всі, то хоча б ті, хто нам не байдужий.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект