Kyiv not Kiev

New York Times змінила Kiev на Kyiv

19.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Найстаріша щоденна газета США The New York Times відтепер використовуватиме Kyiv замість Kiev. Про це повідомляється на офіційному Twitter-акаунті Посольства України у США.

 

«Здається, цього чекали всі! Американське видання The New York Times офіційно перейшло на коректну назву української столиці, замінивши Kiev на Kyiv», – йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року рішення про зміну написання столиці України з Kiev на Kyiv ухвалила британська телерадіомовна корпорація ВВС.

 

В українських та міжнародних нормативних актах написання Kyiv використовується ще з 1995 року. Проте масова агітація за використання коректної назви української столиці у всіх сферах розпочалася лише у 2016 році. Тоді у соцмережах з’явився флешмоб із хештегом #KyivNotKiev.

 

2018 року Міністерство закордонних справ України розпочало кампанію #CorrectUA, в межах якої почало звертатися до іноземних ЗМІ з метою правильного вживання анголомовної назви Києва.

 

Раніше ми повідомляли, що Рада США з географічних назв ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі.