літературно-музичний проєкт

Ніл Ґейман випустив музичний альбом

01.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британський письменник Ніл Ґейман у співпраці з австралійським інді-струнним квартетом FourPlay випустив перший повноформатний альбом  під назвою Signs of Life («Ознаки життя»).

Ґейман — автор текстів, також він записав частину бек-вокалу.

 

Письменник вперше поспівпрацював зі струнним квартетом FourPlay в 2010 році. Квартету було доручено написати саундтрек до повісті Ґеймана  The Truth is a Cave in the Black Mountains («Істина — це печера в Чорних горах»), яку вони згодом виконали разом.

 

«Я не зовсім впевнений, коли закохався в струнний квартет. Хоча я пам’ятаю наше перше побачення. Це був день, проведений у крихітній кімнаті десь у лабіринті за лаштунками Сіднейської опери. Наступного вечора ми грали на сцені Сіднейського оперного театру. Це було чудово. Це було так весело, що ми зробили це знову. Ми разом їздили в тур, але коли ми дійшли до Карнегі-холу, ми вирішили, що нам потрібно щось краще, ніж я, що читає вірш на біс, тому ми вкрали трохи часу на саундчек і репетирували пісню. А потім ми виконали нашу пісню на сцені Карнегі-холу, і це було дуже схоже на щось особливе. Ми почали створювати репертуар, і коли я був в Австралії, ми разом створювали музику. Це деякі з речей, які ми зробили разом. Довга перелогова зима, останні два з половиною роки. Ось і ознаки життя», — розповів Ґейман.

 

 

 

Signs of Life містить музику, створену для проєкту Signs, у якому Гейман і FourPlay змінювали традиційну концепцію зодіаків, включивши оновлені концептуальні підходи. Альбом також включатиме вірші та оповідання Ґеймана на музику FourPlay і дві кавер-версії його попередніх релізів із додаванням інструментальної композиції, натхненної його творчістю.

 

Треклист:

 

 1. Clock
 2. Möbius Strip
 3. Bloody Sunrise
 4. The Wreckers
 5. Song of the Song
 6. Credo
 7. Neverwhere
 8. Poem first read on January 26th 2011 at the Sydney Opera House
 9. The Problem with Saints
 10. In Transit
 11. Signs of a Life
 12. Oceanic

 

 

Нагадаємо, 2022 року  в мережу виклали музичний альбом на вірші Лесі Українки, а 2021 — музичний альбом Жадана з голосами українських поетів.

 

Читайте також: Тексти, музика, голос: пронизливість аудіоальбому «Стус: Перехожий»

 

Джерело: pitchfork.com

Чільне зображення: CHRIS FRAPE