німеччина

Німецьке видавництво надрукує книжку про природу України

16.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Німецьке видавництво teNeues спільно з українським CP PUBLISHING випустить книжку про природу та географічні особливості України.

Авторка видання The Beauty of Ukraine / Landscape Photography — видавчиня Люсія Бондар. У книжці використовуватимуть світлини українських пейзажів тревел-фотографа Євгена Самученка.

 

«Для багатьох читачок і читачів наша книга стане відкриттям, переосмисленням того, як мало ми знаємо про велику кількість унікальних місць в Україні та їхню історію. На жаль, багато прекрасних місць, які читач побачить у виданні, зазнали значних пошкоджень під час бойових дій: Херсонська, Одеська, Миколаївська області й нині перебувають під ударом. Навіть природа постраждала в цій безглуздій, жорстокій війні», — зазначила Бондар.

За її словами, працювати над цією публікацією CP PUBLISHING почало ще до початку повномасштабної воєнної агресії з боку російської федерації у лютому 2022 року. З ескалацією війни вихід книжки у світ став можливий лише завдяки підтримці з боку міжнародного видавництва і його відданої команди.

 

«Публікуючи книгу The Beauty of Ukraine / Landscape Photography, ми представляємо незайману красу України такою, якої ми ніколи не бачили. Водночас цим виданням ми підтримуємо команду CP PUBLISHING, більшість членів якої перебувають нині в Києві», — зазначили у teNeues.

 

Видання складається з 6 розділів. Розділ «Унікальні місця» презентує солоні рожеві озера, каньйони, національні парки. У розділі «Патерни природи» — симетрія, гармонія та поєднання кольорів у природі. 

Надрукувати  планують як англійське й німецьке видання, так і українське.

 

Як повідомлялося, у Німеччині надають стипендії для науковців-біженців з України.

 

Раніше «Місто» Валер’яна Підмогильного переклали німецькою мовою.

 

Чільне фото: Євген Самученко