Hachette Dook Group

Новий роман із саги «Сутінки» розійшовся мільйонним накладом лише за тиждень

18.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Новий роман Стефані Майєр «Midnight Sun», яка продовжує серію книжок у світі бестселера «Сутінки», розійшовся мільйонним накладом за перші 7 днів продажів. Про це повідомляє видавництво Hachette Dook Group.

Зазначається, що ці продажі враховують продажі лише і Північній Америці, а не у всьому світі. Книжка також встановила новий рекорд видавництва за кількістю попередніх замовлень.

 

«Ми дуже раді повернути людей у світ «Сутінків» і відзначити цю важливу подію зі Стефані, фанатами й книгорозповсюджувачами, які підтримували її останні п’ятнадцять років. Крім запаморочливих продажів, мені приємно знати, що роман подобається такій кількості людей», – зазначає представниця видавництва Меган Тінглі.

 

У новій книжці авторка переказує події першого роману «Сутінки», який вийшов ще у 2005-му році, але не від особи головної героїні Белли Свон, а від імені вампіра Едварда Каллена.

 

У 2008-му році незавершена чернетка «Midnight Sun» нелегально потрапила у мережу. Тоді Стефані Майєр казала, що в інтернеті опублікували лише частину майбутньої книжки.

 

Нагадаємо, що у 2005-2008 роках Майєр випустила чотири романи із серії «Сутінки», які лягли в основу п’яти фільмів. А у 2013-му авторка заявила, що не буде писати продовження своєї вампірської саги. Загальні продажі книжок авторки перевищують 100 мільйонів примірників.

 

Українською книжки авторки виходили у видавництвах КСД та «КМ-Букс».

 

Раніше повідомлялося, що американська компанія NPD Group, яка займається вивченням ринкової кон’юнктури, визначила список з десяти книжок, які найкраще продалися у США за останні 10 років.

що більше читаєш – то ширші можливості