Календар подій

Оголосили збір коштів на підтримку дітей Макса Левіна

Оголосили збір коштів на підтримку дітей вбитого росіянами фотожурналіста та документаліста Макса Левіна.

Про це повідомила Валентина Кузик, колишня офіційна дружина Макса Левіна та мама трьох спільних дітей: Ореста, Яреми та Устима.

 

«Коли Макс пропав безвісти, я сподівався, що він у полоні, що ми дізнаємося, де його тримають, і що вдасться домогтися його звільнення. Тож було жахливо дізнатися лише кілька днів тому, що Макса знайшли мертвим, убитим російськими окупаційними військами. Останні кілька днів були абсолютно приголомшливими, я намагалась зарадити горю трьох наших з Максом синів. Важко думати про майбутнє для них без нього, без його наставництва та любові, яку він міг би й далі щедро дарувати їм»,– написала жінка. 

 

Валентина Кузик також зазначила, що думка про отримання фінансової підтримки спершу для неї була неприпустимою. Але мати розуміє, що має думати про майбутнє маленьких хлопців.

 

«Спадщина Макса не лише в його фотографіях, а й у трьох його синах. Їх звуть Орест, якому 12 років, Ярема, якому 10, і Устим, якому 8. Макс задумав дати їм ці старовинні українські імена, які він так любив. Я буду використовувати будь-які кошти, які будуть пожертвувані винятково для забезпечення їхньої освіти та добробуту. Я дякую усім за любов і підтримку, яку я отримала у ці страшні для нас з дітьми дні. Якщо ви хочете допомогти, зробивши внесок у фонд для наших хлопців, я хочу, щоб ви знали, що я дуже вдячна», – написала Валентина.

 

Реквізити банківських рахунків:

Для України, грн
Приватбанк на ім’я Валентини Кузик 5168 7573 9083 2196

Bank account details:
euro, USD

Bank Information
Name on Account Valentyna Kuzyk
Account / IBAN # LT43 3250 0185 4045 0091
Card number: 5354565830005842
ABA (US banks)/SWIFT Code REVOLT21
Bank Name Revolut
Bank City/Country Vilnius, Lithuania

 

Нагадаємо, що 1 квітня після тривалих пошуків поліція знайшла загиблого фотожурналіста Макса Левіна. Його вбив російський військовий двома пострілами.

 

Також Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно фотожурналіста орденом «За мужність».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект