пропаганда рф

Окупанти завезли російські книжки до Генічеська

01.11.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Росіяни завозять до бібліотек тимчасово окупованих територій (ТОТ) псевдоісторичні книжки та російську класику замість вилученої української літератури. Про це повідомив Центр національного спротиву. 

«До бібліотек завезли, як завжди, псевдоісторичні книги та книги російських класиків, якими росіяни прикривають свою агресію», — зазначив Центр національного спротиву.

 

Зокрема йдеться про тимчасово окупований Генічеськ Херсонської області, де росіяни влаштували соціальну та гуманітарну катастрофу. 

 

«Загалом ворог поставив задачу до 2024 року знизити українську мову до мінімуму й на це виділяє кошти. Це свідчить про повноцінну політику направлену на знищення української нації», — наголошують у  Центрі.

 

Як повідомлялося, росіяни завезли до шкіл тимчасово окупованої Луганщини 5 тисяч примірників пропагандистської книжки «Чорна книга. Звірства сучасних бандерівців – українських неонацистів. 2014 – 2023».

 

Читайте також: «Багато в чому саме російська література сплела маскувальні сітки для танків рф» — що писали про Україну іноземні ЗМІ

 

Чільне фото: Суспільне Львів