* ESC - закрити вікно пошуку
вивчення мови
Опублікували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі
09.12.2021Англійська, французька та іспанська мови – найпопулярніші для вивчення у світі серед користувачів мовної платформи Duolingo. Про це йдеться у блозі компанії.
Найпопулярнішою в Україні залишається англійська, – загалом її вивчають у 120 країнах. іспанську – у 31 країні, французьку – у 24.
Другі за популярністю мови: французька (66 країн), іспанська (59 країн), німецька, англійська, японська, корейська, російська, турецька, китайська, португальська, італійська, данська, фінська, гуарані, хінді та норвезька. Друга за популярністю в Україні та ще у 13 країнах – німецька. Німецька виявилась другою за популярністю в усіх країнах-сусідах України та у Туреччині, Балтійських країнах, країнах Кавказу.
Японська мова випередила італійську в усьому світі, ставши п’ятою за популярністю мовою для вивчення і такою, що показала найшвидше поширення у США та Великобританії. Корейська мова посіла сьоме місце за популярністю в усьому світі, – нею масово зацікавлювались у Бразилії, Франції, Німеччині, Індії та Мексиці, вона займає друге місце в Японії. Китайська, яка була десятою за популярністю торік, обігнала російську та португальську, та опинилась на восьмому місці у світі.
«Зростання інтересу до вивчення азіатських мов не має жодних ознак уповільнення. Світ цікавиться корейськими та японськими розвагами, слухає кей-поп», – пояснюють укладачі рейтингу.
У 2021 році найбільш активними у вивченні мов були такі країни: Чехія, Японія, Білорусь, Німеччина та Угорщина. Це країни, де виконали найбільше уроків з розрахунку на одного учня. У цьогорічному рейтингу відзначили зростання активності у Чехії та Білорусі та незначне зниження активності у Німеччині та Угорщині у порівнянні з минулим роком.
Duolingo – онлайн-сервіс вивчення мов і краудсорсингового перекладу тексту, який заснували у 2011 році. Крім того, Duolingo став найпопулярнішим мобільним освітнім додаток у світі, що має на меті вивчення мов за допомогою щоденного виконання завдань. Додатком користується понад 500 мільйонів людей. З 2015 року у сервісі доступна українська версія для вивчення англійської мови.
Звіт про мови Duolingo за 2021 рік складається з інформації від учнів, які вивчали мови у додатку з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року. Щоб захистити конфіденційність учнів, до рейтингу ввійшли країни, де додатком користуються понад 5000 людей.
Нагадаємо, у квітні Читомо писало про користь читання для вивчення іноземних мов.
Читайте також: Курси іноземних мов: який формат обрати для навчання
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості