Календар подій

Ореста Осійчук презентує в Києві «Абрикосову книгарню»

22 липня Ореста Осійчук презентує книгу «Абрикосова книгарня» в Клубі Наш Формат.

Організатори спробують перенести присутніх на подвір’я цьоці Каті, яка як справжня бджінка порається весь день біля дому; до книгарні вуйка Стефана, де пахне друкарською фарбою, папером і спілими абрикосами; за стіл до хвацького Ромка, щоб разом поласувати хлібом с мармулядою та пиріжками з ябками. Занурять в атмосферу невеличкого містечка на початку XX століття, де звідусіль чується справжня галицька говірка та відчувається смак дитинства.

 

«Абрикосова книгарня» — це історія дитячої дружби й недитячих зрад, родинних скелетів у шафі та любові, яка крізь століття рятує життя і без спільної крові таємниче поєднує двох однофамільців.

 

Ореста Осійчук — українська письменниця, авторка циклу романів «АЙХО», володарка першої премії міжнародного конкурсу «Коронація cлова» й відзнаки «Найкращий дебют» порталу «БараБука», лауреатка Всеєвропейського конвенту «Єврокон».

 

На презентації буде можливість з перших вуст дізнатися, що саме надихнуло авторку на створення історії, де черпалося натхнення та як вдалося зробити героїв настільки колоритними.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект