ілюстрації

Оригінальні календарі на 2019-ий від українських ілюстраторів

14.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Свята на носі, і якщо ви досі гарячково штурмуєте Google у пошуках подарунків для близьких – ось вам підказка: оригінальні календарі з унікальними ілюстраціями українських художників. На будь-який вік, смак і вподобання. Тут і іронічний Гусь, і загадкові Туконі. І наполеглива бабця, і дівчина-прокрастинаторка. І ілюстрована поезія, і специфічна війська лексика. Є чим прикрасити 2019-ий.

 

Відривний календар «Ні дня без Гуся»

Авторка: Надьожна

Ціна: 449 грн

Придбати: Gifty

Надьожна про календар:

«Для цього календаря спеціально було намальовано малюнок на кожен день. Треба було багато шукати, яке ж свято є в той день. Календар розрахований на дорослих. Проте є обмеження: 18+. Адже у календарях вирішили не обмежувати Гуся і залишити і матюки, і суржик, і все підряд».

 

«Календар для всієї родини»

Ідея: крамниця «Чулан», дизайн: Олена Зарецька, за мотивами малюнків Марії Гермашевої

Ціна: 180 грн

Придбати: Крокуй! KyivLab

Про календар:

Цілий рік життя Вашої родини сповнений взаємної підтримки та спільних починань. 5 колонок для запису та планування сімейних справ, важливих спільних дат, активностей кожного.

 

Будуйте своє життя, надихаючись вулицями Києва, улюбленими місцями, згадуючи його мальовничі види, колекціонуючи свої особливі враження та спогади.

 

Формат календаря: А3, 12 листів, на спiралі.

 

Календар можна також придбаті в крамниці «Чулан» (м. Київ, вул.Кудрявська, 2).

 

Мотиваційний календар «Пора працювати»

Авторка: Софія Філіпчук

Ціна: 150 грн, з листом наліпок: 180 грн

Придбати: Facebook / Sophia Filipchuk

Софія про календар:

«Хотілося створити певне нагадування, що час повільно йде і потрібно встигнути багато зробити речей, щоб в старості було не так сумно, як у львівській маршрутці дорогою на оптовий ринок. Тому короткі фрази на кожен день, які бабця промовляє своєму улюбленцю – лінивому котику, сформульовані саме так, щоб можна було зловити себе на тому, що насправді проблема чи перешкода не є такою вже й великою, якщо йти до мети впевнено та рішуче.

 

Час від часу ми всі любимо побути у ролі цього лінивця – дещо розгубленого і наляканого. І часто бракує спокійної й наполегливої бабці, яка би допомогла прокинутися вранці…

 

В календарі є 12 порад на кожен місяць + набір наліпок, якими можна позначати особливі дні чи події. Адже не варто чекати понеділка, щоби почати нову справу.

 

Календар створений для тих, хто прагне цінувати кожен день. І хто-зна, можливо, у 87 ми зможемо сказати: «Здається, було незле. Правда, котику?».

 

«Календар Старого Лева»

Автори: Оксана Була, Марта Кошулінська, Богдана Бондар, Юлія Коломоєць, Наталка Гайда, Романа Романишин і Андрій Лесів, Юлія Пилипчатіна, Катерина Сад, Женя Миронюк, та Іва Михайлян

Ціна: 120 грн

Придбати: Видавництво Старого Лева

Про календар:

Настінний календар на пружині на 2019 рік, в якому використано ілюстрації з книг «Видавництва Старого Лева», стане чудовою окрасою для вашого дому. Кожен місяць – ілюстрація від українського художника, що якнайкраще передає атмосферу й настрій тієї чи іншої пори року.

 

Розмір календаря – 300х425 мм.

 

Календар також можна придбати у монокнигарнях «Видавництва Старого Лева» у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі.

 

Календар «Мій рік»

Ідея: крамниця «Чулан», дизайн: Олена Зарецька, за мотивами малюнків Марії Гермашевої

Ціна: 120 грн

Придбати: Крокуй! KyivLab

Про календар:

Цей календар-планер для дитини чи підлітка або для будь-кого, кому до вподоби яскравий дизайн за мотивами київських карт, допоможе планувати свої справи, подумки крокуючи вулицями Києва, згадуючи улюблені місця, неповторні вуличні скульптури, особисті моменти зустрічей з улюбленим містом.

 

Формат календаря: 12х42см, 12 листів, на спiралі.

 

Календар можна також придбаті в крамниці «Чулан» (м. Київ, вул.Кудрявська, 2).

 

Календар «Військовий словник»

Автор: Саша Ком’яхов

Ціна: 500 грн

Придбати: Форма замовлення

Про календар:

12 місяців, 12 сторінок, 12 специфічних слів. «Покемон», «дашка», «мишка», «пташка», «таблетка» – далеко не повний список неологізмів з військової мови, які фонд «Повернись живим» продемонстрував широкому загалу. Знаєте, що мають на увазі військові, коли говорять ці слова? Відповіді шукайте у календарі.

 

Календар «Туконі»

Авторка: Оксана Була

Ціна: 230 грн

Придбати: TUKONI

Оксана про календар:

«У першу чергу всестворювалося заради самих малюнків. Це арт-бук, напевно. Мені хотілося намалювати певні ілюстрації, малюнки, пов’язані з персонажами книжок. Такий собі бекстейдж життя героїв. А ще хотілося саме такого формату: А4 у складеному вигляді, але й багато місця для записів. Якби такий не вдалося вигадати, я б, напевно, не робила календар».

 

Також вас можуть зацікавити адвент-історії, або 14 книжок, які варто прочитати до Різдва

 

«Рік із сім’єю де Кабані»

Авторка: Катерина Степанищева

Ціна: 135 грн

Придбати: Facebook / Екатерина Степанищева

Катерина про календар:

«Особливість календаря в тому, що це не просто числа та ілюстрації, це ціла історія про сім’ю де Кабані (родом із Франції, тож наголос на останній склад). Кожний місяць – це розповідь про одного із членів великої родини: батьків, сестер, братів, кузини, кузена, тітоньки, дядечка, і, звичайно, старійшин. Історії хоч і коротенькі, але із настроєм.

 

Я вибрала формат листівко-календарика невипадково. Мені здається, що він є дуже зручним і не займає багато місця. Якщо є бажання, то кожний місяць року ще можна відправити комусь поштою.

 

«Рік із сім’єю де Кабані» створився дуже швидко. Кілька днів я розмірковувала над концепцією і характерами героїв, а за 12 днів з’явилися ілюстрації (на кожен місяць календаря я витрачала в середньому день). Тож, сподіваюсь, ця легкість і невимушеність передалась і в календарі.

 

Набір складається із 12 листівок (двосторонній кольоровий друк), щільністю 350 грам + обкладинка».

 

Календар Ірини Мориквас

Авторка: Ірина Мориквас

Ціна: 160 грн

Придбати: Facebook / Iryna Morykvas

Ірина про календар:

«Цей календар є продовженням арт-буку. Місяць тому у соцмережах я публікувала свій арт-бук «Колись у мене буде пес», який ми із моїм чоловіком Юрком надрукували невеличким тиражем. Календар був задуманий як продовження цієї історії. Він того ж формату, дизайну, малюнки такого ж стилю, що й арт-бук, але дійові особи трішки інші. Хоча сам календар теж є абсолютно самодостатньою історією.

 

У календарі є історія стосунків закоханої пари, рік їхнього життя змальований місяць за місцем. Думаю, що календар буде насамперед цікавий тим, хто закоханий. А також він має бути цікавим усім, кому подобаються мої ілюстрації.

 

Окрім ілюстрацій, вручну створені також всі шрифти. Я застосовувала акварель та чорний маркер. Календар зроблений у невеликому, як для настінного календаря, форматі: 20х20 см у складеному вигляді, 20х40 – в розгорнутому. Зазвичай, настінні календарі є громіздкими, а нам видається, що менший формат є затишнішим. Окрім того, він чудово надається до упакування як подарунок».

 

Календар Олени Мишанської

Авторка: Олена Мишанська

Ціна: 250 грн

Придбати: Форма замовлення

Олена про календар:

«Особливість цього календаря в тому, що ілюстрації до нього не створювалися спеціально. Усі картинки належать до моєї серії #procrastiworking — це роботи, які я малювала, щоб відволіктися від основної роботи.

 

Формат календаря: А-3, 7 аркушів».

 

Календар «Я.Ти.Ми»

Ідея: крамниця «Чулан», дизайн: Олена Зарецька, за мотивами малюнків Марії Гермашевої

Ціна: 120 грн

Придбати: Крокуй! KyivLab

Про календар:

Планер на рік для пари людей, які живуть поруч, мають кожний свої власні та спільні справи, плани, задуми. Три колонки для запису – твоє, моє, наше спільне – допоможуть жити наповну, враховуючи інтереси кожного.

 

Формат календаря: 12х42см, 12 листів, на спiралі.

 

Календар можна також придбаті в крамниці «Чулан» (м. Київ, вул.Кудрявська, 2).

 

Календар-планер «Гусь»

Авторка: Надьожна

Ціна: 299 грн

Придбати: Gifty

Надьожна про календар:

«Це продовження минулорічної традиції, яка всім сподобалася. Планер підійде абсолютно всім: як учням, так і працівникам офісів, так і будь-кому іншому. Адже там є спеціальне місце на кожен день, щоб записати якісь плани».

 

«Поетичний календар» від ВСЛ

Автори ілюстрацій: Анастасія Стефурак, Романа Романишин і Андрій Лесів, Ілона Сільваші, Назар Гайдучик й Антон Селлешій, Іван Драган, Богдана Бондар, Євген Величев, Гриця Ерде, Даша Ракова, Лесь Панчишин та Адріана Чуніс

Ціна: 80 грн

Придбати: Видавництво Старого Лева

Про календар:

Настільний перекидний календар на пружині, у якому зібрані вірші Юлії Мусаковської, Катерини Калитко, Маріанни Кіяновської, Любомира Серняка, Костянтина Москальця, Богдани Матіяш, Дмитра Лазуткіна, Галини Крук, Мар`яни Савки, Олени Гусейнової, Остапа Сливинського, Оксани Луцишиної.

 

Розмір календаря 22х15 см.

 

Календар також можна придбати у монокнигарнях «Видавництва Старого Лева» у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі.

 

Читайте також: За рамки блокнотів: 5 креативних записників