вакансії

Освіта в Австралії, гранти Німеччини, саморозвиток у Польщі: можливості культури й медіа

02.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Конкурс німецько-українських культурних проєктів, французька нагорода для воєнних кореспондентів, австралійська стипендія на програми докторантури та магістратури, курс самодопомоги у Польщі, а також вакансії у підбірці актуальних освітніх можливостей для письменників, журналістів, культурних діячів.

Конкурс німецько-українських культурних проєктів 2024

Український інститут у Німеччині спільно з галереєю «Артсвіт» оголосили конкурс для українських та німецьких громадські організації, які працюють у соціокультурній сфері. Якщо ви якраз представляєте одну з таких, то маєте шанс отримати до 20 тисяч євро на культурний проєкт.

 

Це може бути, наприклад, виставка сучасної української фотографії, резиденція для українських та німецьких митців або ж вулична виставка про історію нашої країни в одному з сіл чи малих міст Німеччини.

 

Заявки можуть подавати ГО, які:

– офіційно зареєстровані;

– працюють у соціокультурній сфері;

– вже мають чи лише шукають німецького партнера.

 

Деталі — ТУТ.

Французька нагорода воєнних кореспондентів

The Bayeux Calvados-Normandy нагороджує журналістів за воєнні репортажі чи матеріали про вплив воєнних конфліктів на цивільне населення, або новини на тему захисту свободи та демократії.

 

Приймають теле-/радіо-/фоторепортажі, статті або цикли матеріалів опубліковані/випущені в етер у період з 1 червня 2023 року до 31 травня 2024 року. Роботи мають подаватися лише на цифрових носіях. Нагорода The Bayeux Calvados-Normandy Award — 7000 тисяч євро у кожній номінації. Дедлайн подачі заявок — 6 червня.

 

Деталі — ТУТ.

Міжнародна стипендія австралійського уряду для наукової підготовки

Австралійський університет Фліндерса пропонує стипендію іноземним студентам на програми докторантури та магістратури (3 роки з можливістю продовження).

 

Стипендія австралійського уряду для дослідницької програми підготовки (AGRTPS) передбачає $33 990 на рік, одноразову допомогу у розмірі $1,485 та страхування.

 

Відбір пройдуть лише 6 кандидатів, які продемонструють найкращі здібності до незалежних досліджень. Дедлайн — 18 серпня 2024 року.

 

Деталі — ТУТ.

Резиденція для культурних діячів та діячок у Берліні

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ разом із партнерами проєкту Active City(ZENS) шукають митців, мисткинь, дослідників та дослідниць, театральних діячів та діячок, сценографів та сценагрофок, драматургів, драматургинь а також відеомейкерів та відеомейкерок для участі у програмі резиденцій у ZK/U в Берліні.

 

Програма забезпечує  проїзд до Берліна і назад, добові, проживання та робочий простір у ZK/U.

 

У конкурсі можуть брати українці з 18-ти років, які добре володіють англійською та під час резиденції мають перебувати в Берліні. Дедлайн подачі заявок – 14 травня.

 

Деталі — ТУТ.

Навчальний курс самодопомоги та саморозвитку в Польщі

Heart to Heart with Yourself — навчальний курс у Польщі, націлений на саморозвиток. Це 8-денний тренінг для молоді на тему самодопомоги, спрямований на підтримку фізичного, емоційного та психічного здоров’я. Запрошуються кандидати з України, Польщі, Румунії, Естонії та Іспанії.

 

Зокрема курс передбачає покращення знань та розуміння учасниками важливості турботи про свій ментальний стан та практики, які допомагають відновитися.

 

Проєкт дотримується політики тверезості. Участь безплатна, а вартість проїзду компенсують організатори — програма Європейського Союзу Erasmus+. Курс триватиме з 25 серпня по 3 вересня 2024. Дедлайн подачі заявок — 12 травня.

 

Деталі — ТУТ.

Набір на проєкт «Медіа єднають українців»

Освітній центр Накипіло оголошує набір на проєкт «Медіа єднають українців». Йдеться про мінірезиденції для 16 журналістів. Перевагу надаватимуть кандидатам зі східних і західних областей України. Мета проєкту — створення спільних матеріалів про залучення громадян до розвитку місцевих громад і відбудову на локальному рівні, зокрема на деокупованих територіях.

 

Програма включає тренінги, менторство, поїздки в різні регіони, неформальний нетворкінг, а за опубліковані матеріали передбачений гонорар.

 

Робота над матеріалами відбуватиметься у дві хвилі: з 1 червня по 15 липня та з 15 липня по 31 серпня. Участь безплатна, а дедлайн подачі заявок — 18 травня.

 

Деталі — ТУТ.

Інститут Стратегії Культури шукає аналітика (або аналітикиню)

Це людина, яка в Інституті стратегії культури займатиметься аналізом даних та дослідженнями у культурній галузі міста Львова. 

 

Серед завдань аналітика(ині), наприклад, курування процесу ревізії Стратегії розвитку культури Львова 2025, моніторинг культурної сфери, формування плану досліджень ІСК, репрезентація ІСК публічно, на профільних подіях, форумах тощо.

 

Кандидати повинні мати вищу освіту, досвід аналітичної роботи та бути зацікавленими культурними процесами.

 

Деталі — ТУТ.

UAnimals шукає редакторка/редактор сторінок у соцмережах

Якщо ви вмієте грамотно та цікаво писати, перевіряти інформацію, можете робити текстові звіти та знаєтесь на соцмережах, то вас може зацікавити пропозиція роботи в UAnimals.

 

Треба натхненно, цікаво і правдиво розповідати про результати роботи організації у фейсбуці, інстаграмі та телеграмі. А ще — базово орієнтуватися або хотіти розібратися в темі захисту прав тварин та прагнути зробити українське суспільство більш гуманним до тварин та природи.

 

Це дистанційна робота із можливістю ходити в офіс у Києві та коворкінг у Львові.

 

Деталі — ТУТ.