Календар подій

PEN Ukraine організовує поетичні онлайн-читання «Всі поруч»

Український ПЕН продовжує серію поетичних онлайн-вечорів і запрошує всіх поціновувачів поезії на наступну подію – поетичні онлайн-читання «Всі поруч».

Свої вірші під час заходу читатимуть Наталія Бельченко, Анатолій Дністровий, Ія Ківа, Маріанна Кіяновська, Мар’яна Савка, Ірина Старовойт, Павло Коробчук, Оксана Луцишина, Ірина Цілик та Катерина Міхаліцина.

 

Цього вечора автори ПЕН спробують запропонувати слухачам свої поетичні рефлексії про нинішній «час малих речей». Пандемія позбавила нас можливості вільного пересування, такого необхідного для письменників спілкування з аудиторією під час презентацій та культурних фестивалів. Вона привнесла в наше життя багато страхів, загроз і непевності.

 

Але водночас ці місяці стали й часом особливої близькості, адже в кризові моменти відсіюється другорядне, додаткове і поруч лишається найважливіше й найважливіші.

 

«Слово “поруч” у назві наших читань несе два значення: ми говоримо не тільки про тих, хто близько, на невеликій віддалі, а й про тих, кого вважаємо рівними, кого однаково цінуємо, визнаємо», – говорить про концепцію заходу одна з його учасниць – поетка і літературознавиця Ірина Старовойт.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект