Під Києвом зник фотожурналіст Макс Левін

22.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На лінії фронту під Києвом зник український фотожурналіст Макс Левін. Про це повідомив його друг, фоторепортер Маркіян Лисейко, який займається його пошуком.

«Останні багато днів ми пробували усіма доступними нам способами знайти Макса Левіна. Проте час минає, а результат такий собі. Тож, хто має будь-яку інформацію про Макса після 13 березня, прошу звертатись до мене», – написав він на своїй фейсбук-сторінці.

 

За словами Лисейка, Максим Левін востаннє виходив на зв’язок 13 березня у Вишгородському районі під Києвом. На той момент він був у районі бойових дій з фотокамерою.

Журналіст поїхав на власному авто фотографувати бойові дії, він залишив автівку біля села Гута Межигірська та пішов у бік села Мощун. З телефону фотожурналіста надійшло повідомлення об 11:23, після чого він більше не виходив на зв’язок та не з’являвся в мережі. 

 

Максим Левін народився 1981 року на Київщині. Він працює як фотокореспондент і документальний фотограф та оператор багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World news, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria та інші.

 

У 2014 році висвітлював події у східних областях України. Більшість його документальних проєктів пов’язані з війною в Україні.

 

Як повідомлялося, станом на 15 березня задокументували щонайменше 35 атак на журналістів в Україні від початку повномасштабної війни. 

 

Нагадаємо, що журналістка Громадського телебачення Вікторія Рощина, імовірно, перебуває полоні в російських окупантів. Також раніше на Херсонщині зник журналіст Олег Батурин, згодом окупанти відпустили його з полону. 

 

Джерела: УНН, Укрінформ.