Календар подій

26/01

Польська письменниця Жанна Слоньовська презентує новий роман «Острів»

Львів

18:30 онлайн-подія

Польська письменниця Жанна Слоньовська презентує новий роман «Острів»

ВСЛ запрошує на презентацію роману Жанни Слоньовської «Острів» за участі авторки, а також перекладачки Катерини Міхаліциної.

Новий роман польської письменниці українського походження про життя в літературі й літературу в житті, про тихі сподівання, кризи і шлях до себе. Номінований на літературну премію Центральної Європи «Анґелус». Українською мовою перекладено Вікторією Андрєєвою-Паненко і Катериною Міхаліциною. Художнє оформлення – Оксани Йориш.

 

У книжці Жанни Слоньовської розгортається історія між зрілою жінкою, «екваліптовою дівчинкою» і сорокарічним письменником, які зустрічаються на літературній резиденції і поміж мовчання, промахів і недомовок вчаться дослухатися до себе й один одного. Персонажам непросто наважитися на любов, «вийти з берегів» і піддатися течії. Північна печаль, особлива «острівна» атмосфера, робочі будні і розхристані емоції героїв занурюють читачів і читачок у текст, де трошки холодно і дуже цікаво, що ж буде далі?

 

Жанна Слоньовська — польська письменниця, журналістка і перекладачка. Народилася у Львові. Навчалася в Українській академії друкарства. Переїхала в Польщу, де розпочала кар’єру письменниці. Її дебютна книжка «Дім з вітражем» про Львів та чотири покоління жінок відзначена в конкурсі за кращий роман польського видавництва «Znak». Живе та працює у Кракові.

 

Деталі події за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект