Календар подій

12/11

«‎Порт Житана»: книгою Ільченка PEN Ukraine відкриває книжкові вечори

Київ

18:00 онлайн

«‎Порт Житана»: книгою Ільченка PEN Ukraine відкриває книжкові вечори

У листопаді стартував новий сезон «Книжкових вечорів із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening), які відбуватимуться на Facebook-сторінці Українського ПЕН.

У рамках проєкту 12 листопада о 18:00 відбудеться презентація нового роману Олеся Ільченка «‎Порт Житана» (видавництво Meridian Czernowitz). Модеруватиме зустріч письменник та журналіст Павло Вольвач. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

 

«‎Порт Житана» — затишний ресторанчик на березі мальовничого Женевського озера. У різний час він стає особливим місцем для Марка Мазура, українського художника-емігранта, який прославився своїми авангардними роботами в міжвоєнному Парижі, і Сергія Коваленка, мистецтвознавця, що збирає колекцію для впливового київського олігарха й намагається розкрити загадку таємничого зникнення свого славетного земляка.

 

«‎Порт Житана» — це роман, у якому історія тісно переплетена із сучасністю, а мистецтво — із людськими долями і стосунками. Це роман про вимушену втечу й неодмінне повернення, фальшиву «любов» і справжнє кохання, про щоденний вибір, який здійснює людина.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект