екранізації

«Порядну львівську пані» Клименко екранізують

06.07.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

За мотивами роману Люби Клименко «Порядна львівська пані» знімуть еротичну комедію. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

 

Зазначається, що це буде короткометражний ігровий фільм. Режисерка стрічки – Наталя Пасеницька, авторка сценарію – Марина Меднікова, продюсер – Юрій Мінзянов.

 

Згідно із синопсисом фільму, головна героїня – сучасна інтелігентна жінка Пенелопа, яка живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і… нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

 

Кінопроект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Зніматиме стрічку компанія «Крісті Фільм». Бюджет фільму – 995 тис. грн.

 

Як розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо Люба Клименко, переговори про можливість екранізації роману велися більше року. Спершу було підписано угоду про право подачі сценарію на конкурс Держкіно, а кілька місяців тому укладено офіційну ліцензійну угоду із «Крісті Фільмом».

 

«Видавництво «Дуліби» і, природно, я особисто, радіємо з того, що «Пор’ядну львівську пані» буде екранізовано. Для мене принциповим було те, що сценарій робила Марина Меднікова, яку я знаю як талановиту письменницю і чиєму смаку я довіряю. Звичайно, я усвідомлюю, що роман «Пор’ядна львівська пані» і фільм з однойменною назвою – це будуть два різні творчі продукти, і навіть хотілося б, щоб режисерці Наталі Пасеницькій пощастило зробити стрічку кінохітом», – зазначила письменниця.

 

Нещодавно вийшло друком п’яте (оновлене) видання роману, відтак загальний наклад склав 15 тис. примірників.

 

«Для такого маленького видавництва, як «Дуліби» – це дуже успішний проект. Через рік зможу поділитися з Вами досвідом видавця: як продаватиметься книжка після виходу в світ фільму», – додала авторка.

 

Днями ми повідомляли, що анімаційна стрічка Андрія Щербака «Причинна» за мотивами балади Шевченка здобула гран-прі кінофестивалю «Відкрита Ніч «Дубль 21».

 

Чільне зображення: PLATFORMA