Календар подій

Премія ім. М. Рильського: Держкомтелерадіо почав приймати заявки

Держкомтелерадіо розпочав приймання заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2020 рік.

Премія присуджується у двох номінаціях. Перша — за переклад українською мовою творів видатних закордонних авторів. Друга — за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. Розмір премії за кожною з номінацій становить 20 тис. гривень.

 

На здобуття премії можна подавати нові оригінальні твори, оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх висунення на здобуття премії. Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії можуть вносити творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

 

Приймання заявок на участь в конкурсі триватиме до 1 листопада 2020 року. Повний перелік документів, які подаються до Держкомтелерадіо разом із заявкою, можна знайти на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

 

Премія імені М. Рильського була заснована 1972 року і відновлена 2013 року за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури України та НСПУ.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект