Календар подій

26.03

Нью-Йорк

15:00 Український Інститут Америки

Презентація антології Voices of Freedom у Нью-Йорку

У Нью-Йорку відбудеться презентація антології “Voices of Freedom: Contemporary Writing From Ukraine”. 

Подія буде присвячена розмові про роль письма і письменників в Україні сьогодні, вона покликана привернути більше уваги до потреби систематичних перекладів українських художніх творів англійською. 

 

У презентації візьмуть участь редакторка та медіа менеджерка Катерина Казімірова, співзасновник та виконавчий директор видавництва 8th & Atlas Publishing Майкл ДеПаріс, перекладачка та керівниця мистецької групи Яра (Yara Arts Group) при театрі «Ля-Ма Ма» Вірляна Ткач, та український поет, прозаїк, перекладач та есеїст Василь Махно.

 

Упродовж заходу відбудеться обговорення нещодавно опублікованої збірки “Voices of Freedom: Contemporary Writing From Ukraine” з редакторами, дописувачами та перекладачами, а також показ короткометражного фільму, у якому автори збірки читатимуть поезію своїми голосами. У фільмі відвідувачі заходу почують вірші Івана Андрусяка, Світлани Поваляєвої, Івана Малковича, Люби Якимчук. Над створенням фільму працювали відеооператор Олександр Джантіміров та режисер Олексій Кірін.

 

 

Збірка “Voices of Freedom: Contemporary Writing From Ukraine” знайомить англомовний світ з відомими письменниками України. Через поезію, оповідання та есеї ця збірка демонструє, що прагнення до свободи та боротьба за її досягнення є темою, яка пронизує покоління українських письменників і залишається центральною проблемою українського суспільства.

 

«Ця чудова антологія українських письменників захоплює нас талановитими творами у різних жанрах і розповідає про те, що означає бути українцем на передовій свободи. Ця багата колекція допоможе кожному американцю краще зрозуміти Україну: людей, культуру та країну», — зазначила авторка бестселера New York Times “Lessons From The Edge: A Memoir”, посолка США в Україні (2016—2019) Марі Йованович. 

 

Придбати книжку можна на сайті видавництва.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект